لوگوی سفیر خودرو ایرانیان لوگوی سفیر خودرو ایرانیان
شنبه مورخ ۱ آبان ۱۴۰۰ 

از تاسیس تا کنون

از دیرباز تا کنون نزد شما سربلند بوده ایم.

شرکت سفیرخودرو ایرانیان فعالیت خود را به صورت کارگزار نمایندگی 3302 ایران خودرو در سال 1384 آغاز و در سال 1388 به صورت مستقل به فعالیت تا کنون با موفقیت و رعایت شرط اول فعالیتی خود -مشتری مداری- ادامه داده است.

لازم به ذکر است فعالیت این مجموعه در شروع به مدت 2 سال در آدرس میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، ساختمان امین، طبقه دوم و پس از آن با تلاش و خواست پروردگار متعال ملک دفتر مرکزی، واقع در میدان هفت تیر، بعد از هتل مروارید، کوچه شاهد، پلاک 10، طبقه چهارم  خریداری گردید و تاکنون در آدرس دفتر مرکزی به صورت مستمر و مداوم فعالیت نموده است. سپس با عنایت پروردگار همچون گذشته، با افتتاح نمایشگاه اتومبیل دارای مجوز از اتحادیه به آدرس خیابان وحدت اسلامی، بعد از تقاطع مولوی جنب نمایندگی تویوتا پلاک 249 فعالیت خود را گسترش داده است.

یکی دیگر از افتخارات و مستندات موفقیت روز افزون شرکت سفیر خودرو ایرانیان در طول سال های فعالیت خود، اخذ نمایندگی های ذیل از شرکت های خودروسازی می باشد:

  • نمایندگی 5025 از شرکت تاپکو
  • نمایندگی 2132 از شرکت خودرو سازی راین
  • نمایندگی 10 از شرکت کاسپین خودرو

 

امید برآن است با توجه به مشتری مداری و فعالیت های مستمر و اجرای اصول طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، شرکت سفیر خودرو ایرانیان با عنایت پروردگار متعال، با آنچه در شان مشتریان گرامی خود میباشد، دست یابد.

 

رضایت مشتریان تنها سرمایه ما می باشد.

 

 


به اشتراک گذاری، ایمیل و چاپ:
share share share share share share Print
دریافت پیامک اخبار


دوست واقعی از روبرو به تو خنجر می زند.                      " اسکار وایلد "