لوگوی سفیر خودرو ایرانیان لوگوی سفیر خودرو ایرانیان
شنبه مورخ ۱ آبان ۱۴۰۰ 

فروش غیرنقدی خودرو تنها با چک

 شرایط تامین کسری بودجه خرید خودرو:

 شرکت سفیر خودرو ایرانیان با توجه به خودروهای موجود در نمایشگاه خود ( صفر و کارکرده، داخلی و خارجی ) با توجه به شرایط متقاضی مراجعه کننده امکان فراهم نمودن بازپرداخت بخشی از مبلغ مورد نیاز تامین خودرو به صورت چکی هر دو ماه یکبار فراهم نموده است.

لازم به ذکر است در این شرایط متقاضی با توجه به استان محل سکونت، پیشینه حساب جاری ( عدم برگشتی، کارکرد مناسب و مدت زمان افتتاح حساب ) با پرداخت حدودی 50-60 درصد از مبلغ خودرو  پلاک شده را الباقی را به صورت چک های معینی در بازه های زمانی هر 2 ماه یکبار با توجه به محاسبات صورت گرفته و هزینه های اجرایی قرارداد صادر و پرداخت می نماید .

 

شرایط اسناد خودرو در طول دوره قرارداد:

  • سند بنام متقاضی و  در توضیحات به میزان بدهی ( بدهی متشکل از تسهیلات و سود تعلق گرفته) به تملیک سرمایه گذاری میباشد.
  • برگه سبز و فاکتور فروش کارخانه  خودرو مورد معامله تا پایان اقساط نزد سرمایه گذاری باقی می ماند.
  • کارت سوخت پس از امضای سند قطعی تحویل متقاضی می گردد.
  • تغییر تاریخ چک اقساط، پیش پرداخت ،  کارمزد و یا هر چک پرداختی از بابت قرارداد خودروی مورد معامله به هیچ عنوان قابل اجرا نبوده و چکها از 5 روز قبل از سررسید به بانک ارائه می گردد.
  • پیگیری مدارک، زمان تعویض پلاک ( 30 روز کاری از تاریخ تحویل خودرو )، سند قطعی  ( 30 روز کاری پس از تعویض پلاک ) ،  تحویل مدارک  و یا درخواست مبلغ تسویه صرفا از واحد پشتیبانی  در  ساعت 15 الی 17 روزهای شنبه تا چهارشنبه امکان پذیر می باشد. از طریق تماس با شماره های شرکت و  داخلی 119 -  واحد پشتیبانی امکانپذیر می باشد.
  • در صورت عدم حضور به موقع جهت تعویض پلاک و یا امضا سند قطعی تعیین شده از سوی شرکت، هرگونه هزینه ای ناشی از عدم همکاری بر عهده متقاضی می باشد.
  • در صورت اتمام اقساط و یا تسویه زودتر از موئد، اسناد و مدارک مالی 10 روز کاری پس از تسویه به متقاضی تحویل می گردد. درصورت درخواست مبلغ تسویه مورد معامله طی 3 روز کاری پس از ثبت درخواست شما، معین و  اعلام می گردد. و مبلغ اعلامی تنها دارای 72 ساعت اعتبار می باشد.
  • ارائه قرارداد اجاره به شرط تملیک،10 روز کاری پس از وصول اولین چک اقساط  و درصورت درخواست متقاضی، تحویل می گردد.


به اشتراک گذاری، ایمیل و چاپ:
share share share share share share Print
دریافت پیامک اخبار


دوست واقعی از روبرو به تو خنجر می زند.                      " اسکار وایلد "